czwartek, 26 grudnia 2013

(NIE)ŚWIĄTECZNY STÓŁ

Witajcie w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.
Dzisiaj błogie nicnierobienie i delektowanie się ciszą i domowym spokojem. Wczoraj na obiedzie gościłam mojego brata z rodziną. Ja zajmowałam sie przygotowaniem jedzenia, zaś Andzia przygotowaniem stołu. Kiedy już nakryła stwierdziła, że stół wygląda ładnie ale mało świątecznie. Kolory różowy i szary mało kojarzą się ze Świętami B. N. choć moja różowa kuchnia temu zaprzecza. A na zdjęciach stół, jeszcze bez potraw bo z nimi znacznie traci na urodzie. Też tak myślicie, że najładniej prezentują się stoły jeszcze przed podaniem jedzenia?3 komentarze:

 1. Faktycznie nie do końca świątecznie, ale za to bardzo ładnie :). A jeśli chodzi o wygląd stołu z jedzeniem i bez, to mi się najbardziej podoba wersja pośrednia, czyli nie całkiem pusty, ale też niezawalony górą misek itd.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie udekorowałaś stół. Uwielbiam takie pastele. Pozdrawiam ciepło i znikam, bo znajoma mnie zabije. Od kilku dni korzystam z Jej Internetu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jedzeniem stół wygląda również fajnie. Chociaż jeśli chodzi o wigilijne potrawy to fakt... może być różnie:) Ja tylko czekam aż świateczny klimat zniknie i zacznę bardziej wiosennie przystrajać mieszkanie:)

  http://sistersabout.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń