środa, 20 maja 2015

W MOIM OGRODZIE - NADRABIAM ZALEGŁOŚCI

Mnóstwo nowych zdjęć mam na dysku ale nim wrzucę je na bloga chcę pokazać Wam te sprzed tygodnia...dwóch...
Jako, że mój ogród zmienia się z dnia na dzień a czasem nawet z godziny na godzinę możecie zauważyć iż to nie tylko natura ale i ja eis do tego przyczyniam. Można by rzec, że nawet bardziej ja ponieważ wciąż coś przestawiam, zmieniam i zdarza się nawet, że to co dzisiaj rosło tutaj, jutro rośnie już gdzie indziej:)
Na ten przykład bylinówka która jeszcze kilkanaście dni wyglądała tak jak na poniższych zdjęciach, dziś wygląda zuuuupełnie inaczej o czym z pewnością przekonacie się w następnych postach.


Wiem, że nie wygląda to dobrze ale zawsze są jakieś początki i chyba warto i to pokazywać o czym wspomniałam w poprzednim wpisie.
Do mojego ogrodu wprowadzają się co rusz to nowe przedmioty. Uwielbiam je. Ich niedoskonałość, rdzę i historie... Oczywiście ta ostatnie jest zazwyczaj nieznana ale jakże to cudnie móc wymyślać sobie własne dzieje danego drobiazgu, ot choćby historia Jagny z poprzedniego wpisu. Kto wie kim był jej właściciel, gdzie została kupiona i w jakich okolicznościach? Oj, życie...
Na dzień dzisiejszy przedmiotów "z duszą" w moim ogrodzie jest znacznie więcej ale o tym innym razem.
Na koniec kilka fotek z kwitnącego ogrodu. Fotki oczywiście "sprzed".


5 komentarzy:

 1. Moja mama by powiedziała i po co Tobie tyle żelastwa, znów jakieś śmieci. Tak od niej słyszymy z moim tatką jak rozczulamy się nad jakimś skarbem z historią nie znaną. A Twoje skarby są cudne. Piękne masz zakątki w ogrodzie. Mój czosnek tez już kwitnie ale nie ma ani jednego liścia. : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie starocie, jak pisałaś mają swoją historię, swoją duszę... Podobnie jak Ty komponuję je z roślinami w ogrodzie, ale przedtem długo szukam odpowiedniego miejsca zanim położę je na stałe. Fotki przedstawiające rośliny i rabatki mogłabym oglądać bez końca, chyba nigdy mi się nie znudzą. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że uwielbiasz pracować w ogrodzie:) Jest w nim piękne:)
  uściski przesyłam kochana

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać pasję w Twoim ogrodzie, ale te żelastwa z duszą bardzo mi się podobają

  OdpowiedzUsuń