czwartek, 28 maja 2015

W MOIM OGRODZIE - KOLEJNE KOLORY

Wciąż nowe kolory pojawiają się na skalniaku. Tym razem do kwitnących piwonii dołączyły maki. maki posiały się nie wiem skąd, nie wiem kiedy i tylko żal, że tak krótko cieszą swym pięknem. Swoja urodą zachwyca również łubin. dwie małe kępki z roku ubiegłego cieszą mnie niezmiernie bo to jeden z moich ulubionych kwiatów. W tym roku dostałam trzy nowe sadzonki i zobaczymy co z nich będzie. Od moich dzieci w tym roku na Dzień Matki dostałam oprócz bukietu mnóstwo innych kwiatków, takich do posiania. Właśnie wśród nich był też łubin. Mam nadzieję, że uda mi się go wyhodować:)

I jeszcze rzut z góry z remontowanego balkonu , stąd niestety wszechobecne na fotkach rusztowanie:((
6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi sie kompozycja maków z piwoniami, a łubin u mnie taki sam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie... tak kolorowo i miło dla oka!
  wspaniałego weekendu kochana

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne ujęcia kolorów w Twoim ogrodzie. : ) Do łubinu trzy razy podchodziłam i nie chce zamieszkać w moim ogrodzie. Twój jest piękny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny skalniaczek - oczko :) Przepięknie obsadzony i tak ślicznie wszystko kwitnie ...koteczek uroczy proszę go ode mnie pomiziać za uszkiem :) Goździki już Ci kwitną ojej
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. :) Cieszą oczy takie zdjęcia, oj cieszą :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko wygląda pięknie i kolorowo. Uwielbiam łubin, niestety z mojej sadzonki nici - dałam sobie na razie spokój. Piękny Twój ogród - pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń