czwartek, 4 czerwca 2015

W MOIM OGRODZIE - POD PERGOLĄ

W ubiegłym roku postanowiliśmy z resztek kostki jaka nam została wygospodarować kolejny zakątek w ogrodzie. Tak więc MÓJ położył kostkę, chłopak Andzi zrobił pergolę, ja posadziłam kwiaty...no dobra dwie hortensje i winobluszcz i tyle tego było na rok ubiegły.


No przyznajcie, że nieciekawie to wyglądało choć każda z nas wie, że nawet najmniejsze zmiany w ogrodzie cieszą.
W tym roku, bo tak było zaplanowane, zamontowaliśmy z tyłu pergolę, czarne druty przemalowałyśmy z Andzią na biało(Andzia oczywiście wylała farbę i stąd plamy na kostce), nasadziłyśmy kwiatków, MÓJ wykombinował siedzisko i nasz zakątek teraz wygląda tak.
Oczywiście wciąż coś przybywa i się zmienia. Nie mogę się doczekać kiedy mój bluszczyk zarośnie całość. Jak na razie nie widać go od ziemi:(((( Poczekam jednak i wierzę , że zamiast bać się, że donica spadnie mi na głowę, będę nad sobą miała zielony łuk z winobluszczu:))Cudna według mnie rama okienna jaką znalazłam, ha ha, na śmieciach była szara i Andzia absolutnie zabroniła zmian. Najpierw miała zawisnąć w domu ale jakoś tak wpasowała się w ten zakątek i to też za sprawą Andziowego pomysłu.
W planach mam jeszcze ścieżkę z okrągłych betonów imitujących drewno ale to już następny etap ponieważ finanse się kończą:))

7 komentarzy:

 1. okiennica jest super , a rowerek mi sie tez podobał

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie śliczne to okienko:):):)
  cudownego weekendu kochana:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coraz piękniej Mika, nic tylko przysiąść z kubkiem "gorącego-pysznego"...i odpoczywać :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że ogród coraz piękniejszy. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miko każda zmiana jaką uczynisz to eliksir dla oka i dla duszy......- pozdrawiam
  pa

  OdpowiedzUsuń