niedziela, 22 marca 2015

JYSK

W moim domku dzieje się ostatnio dużo. No, może nie tak dużo, ale wciąż coś.  Dziwnym trafem mając firmę budowlano-wykończeniową nigdy nie mam zrobione u siebie na czas. Tak więc na ten przykład w ubiegłym tygodniu malarz pomalował mi sufity w korytarzach...Upaciał oczywiście przy tym również ściany bo przecież i tak będą malowane więc nie było potrzeby by uważać...Ściany do dziś nie pomalowane i pojęcia nie mam kiedy będą. Na dodatek  MÓJ do świąt planuje położyć jeszcze na jednej ścianie cegiełkę, a ja mając świadomość kurzu jaki przy tym będzie odwlekam wiosenne porządki do czasu zakończenia tej roboty. Kiedy to będzie? Nie wiem, nadmienię tylko, że MÓJ codziennie wraca  z pracy po 18-stej i jakby tego było mało cegiełka tez jeszcze nie dotarła:))))))
Co zaś do tytułu to z racji tego, że ostatnio niewiele mam zdjęć z mojego domku dziś pokażę jedynie skrzyneczkę na herbatkę jaką nabyłam w tytułowym sklepie. Nie muszę chyba wspominać, że przecena była...Ha ha

Tak ogólnie to w ostatnim tygodniu wiele czasu spędziłam w ogrodzie. Pogoda temu sprzyjała więc mogłam sporo prac wykonać. Dziś natomiast było tak zimno, że ja jadąc na giełdę włożyłam grubą zimową kurtkę z futrzanym kapturem i nie było mi za gorąco. A kiedy ja mówię że jest zimno to zimno jest znaczące ponieważ mnie zawsze jest za gorąco.
Pozdrowionka dla wszystkich:)

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam Jysk :) Zawsze coś tam znajde ;) i Ty fajną skrzyneczkę wyhaczyłaś :) Miłego wieczoru!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech,wczoraj była iście wiosenna pogoda a dziś śniegiem u nas sypnęło ;/
  Lubię zaglądać do jyska ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Skrzyneczka piękna a co do szewca,to muszę Ci powiedzieć,że u mnie jest podobnie:)Domy budujemy,wnętrza projektujemy,a u mnie nic nie jest zrobione w domu:))Na dziś lista :do zrobienia jest bardzo długfa:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam JYSK. Skrzyneczka na herbatę super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam taką samą i przechowuje w niej rózne herbatki owocowe, zielone ,czarne do wyboru:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzadko tam zaglądam.... ale Twoja skrzyneczka kochana jest prześliczna!
  Wiosennie ściskam:) buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna skrzyneczka ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń