niedziela, 4 stycznia 2015

ŚWIĄTECZNA PÓŁECZKA

Czas pędzi jak szalony i już dzisiaj mamy czwarty dzień nowego roku, a jeszcze niedawno szykowaliśmy dom na święta...Ja nie pozbywam się zbyt szybko świątecznych ozdób, przede wszystkim chce się nimi nacieszyć a z drugiej strony przemawia moje lenistwo:)
Choinka choć żywa to jeszcze nie leci więc niech stoi jak najdłużej. U nas jest zresztą tak, że choinka może stać do drugiego lutego  a już na pewno do kolędy. U nas ksiądz zapowiedział się na czwartek i powiem szczerze, że już się denerwuję na tą wizytę. Po pierwsze delikatnie mówiąc nie lubię naszego księdza a po drugie moje podejście do tej wizyty jest raczej...no tak z obowiązku. Tak postępowali dziadkowie, rodzice i chyba powinnam i ja. Przyznam, ze nigdy tego nie lubiłam i chyba nie będę miała za złe, jeśli kiedyś moje dzieci nie będą kultywować tej tradycji.
Odbiegłam od tematu, bo przecież miałam Wam pokazać moją świąteczną półeczkę. Nie jest wyjątkowo zdobna ani też oryginalna ale kubeczki z Netto tak bardzo mi sie podobają, że musiałam je wyeksponować:)

9 komentarzy:

 1. Ach,gwiazdeczki,kubeczki,półeczki-to coś co uwielbiam :)) Same cudeńka!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Biało-szaro czerwono, jak ładnie, u mnie też te barwy dominowały ;) i do tego domeczki, super.
  Najlepszego w Nowym Roku Miko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te kubeczki,półeczka naprawdę wygląda bardzo świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna półeczka z samymi ślicznościami!!!
  Tez zakupiłam sobie te kubeczki :) są śliczne!!!
  Ściskam cieplutko kochana

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam szczerze też w tym roku nie uśmiecha mi się wizyta księdza:( - też w czwartek:) mamy nowego proboszcza:( nie widzą mi się te jego nowe reformy:(( a młody ? widział ktoś wikarego jeżdżącego wypasionym kabrioletem ????? a od nas parafian tylko kasa , kasa , kasa!!!!
  Przepraszam dla mnie ten temat od sierpnia jakoś taki drażliwy:((
  Wystrój półeczki świetny:) i do tego te kubeczki!!!:))
  Pozdrawiam noworocznie!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Półeczka Twoja mnie zachwyca jak zawsze, bardzo podobają mi się te kubeczki w gwiazdki. U nas netto brak, więc szans nie było
  Najlepsze życzenia noworoczne

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna półeczka, świetnie się dopasował reniferek do kubeczków, a co do księdza, to ja nie wpuszczam już od 12 lat, też nie lubię tej tradycji

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne są te kubeczki i cała półka wygląda rewelacyjnie !!!!!
  Całość idealna !!!! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę znajome kubeczki i jelonka :) Śliczne.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń